Recenze

Dobrý den pane Bláho,
chtěla jsem Vás informovat, že instalace konstrukce i roštů v objektu galerie proběhla úplně bez problémů a hladce. Máte skvělý, sehraný tým, který odvádí bezvadnou práci. Já jsem nemohla být u předání, musela jsem na Karlovarský kraj. Chtěla jsem Vám velmi poděkovat za perfektní realizaci zakázky, dodržení všech bezpečnostních opatření a dodržení termínu.

Kubátová Marie
Galerie umění Karlovy Vary

Vážený pane Bláho,
chtěla bych moc poděkovat Vám i všem Vašim klukům, kteří se v Litvínově podíleli na rekonstrukci sklepa a převážení 20 tisíc knih sem tam. Byla to velká dřina, ale oni byli fakt skvělí, milí, ochotní a vstřícní, což se v dnešní době u firem moc nevidí...
Takže ještě jednou velký dík a budeme jméno Vaší firmy propagovat dále ;)
Přeji hezký den

Mgr. Marcela Gűttnerová
Ředitelka městské knihovny Litvínov

Vážený pane Bláho,
dovolte mi touto cestou poděkovat Vám i Vašim spolupracovníkům za skvěle odvedenou práci ve věci výstavní vitríny pro zlatokorunský klášter. Velmi si vážím jak vysoké kvality vyrobené vitriny, tak zejména vstřícného přístupu ze strany Vaší firmy a také bravurně zvládnuté montáže na místě samotném.
Přeji Vám a Vašim lidem ať se stále dobře daří a z mé strany budu s radostí šířit výborná doporučení na Vaši firmu.
Děkuji Vám a srdečně Vás zdravím ze Zlaté Koruny.

Bc. Lenka Tondlová
kastelánka kláštera Zlatá Koruna

Dobrý den,
včera jsme obdrželi vyrobené police do kompaktních regálů. Moc děkujeme, vše proběhlo v pořádku. Je na Vás vždy velké spolehnutí a záruka kvality je u Vaší firmy za roky skvělé spolupráce již samozřejmostí. Police jsou již instalované a sbírky přeuložené.
Budu se těšit na další spolupráci.

PhDr. Pavel Muchka
vedoucí oddělení knižní kultury
kurátor nakladatelských archivů a osobních fondů
Knihovny Národního muzea

Dobrý den,
dnes jsem převzal objednanou a dodanou vitrínu. Pánové stáli nastoupeni přesně dle slíbeného termínu v 8,30 před domem.
Dovolte, abych touto cestou poděkoval jak Vám, tak Vašim pracovníkům, kteří dnes provedli montáž na místě. Vitrína je naprosto skvělá, pánové byli … co říci, profesionální, ochotní, příjemní... zkrátka samé superlativy.
Moc děkuji za dodání, profesionalitu, skvěle odvedenou práci a především dodržení všeho dohodnutého. Zase tak často se to ani dnes nestává a je moc prima, že jsem našel zrovna vaši společnost.
Až budu objednávat úložné systémy do domu, budu rád, pokud budu moci využít vašich služeb.
Ještě jednou všem děkuji a jsem s pozdravem

Pavel Matoušek
Plzeň